Team platform pleegzorg.nl

Als uitvoerders zijn we van a tot z betrokken bij de bouw van het nieuwe platform. Onze projectlocatie is in Utrecht. Natuurlijk gaan we ook graag het land in om met pleegouders en professionals te praten over wat we maken.

Dit zijn de mensen van team platform pleegzorg.nl:

Profielfoto Claudia Werner

Claudia Werner
projectleider leren en redactie
c.werner@pleegzorg.nl
Claudia op LinkedIn

Profielfoto Maartje Gardeniers

Maartje Gardeniers
projectleider leren en redactie
m.gardeniers@pleegzorg.nl
Maartje op LinkedIn

Profielfoto Ellen Mendelts

Ellen Mendelts
contentmanager en redactie
e.mendelts@pleegzorg.nl
Ellen op LinkedIn

Profielfoto Jeroen Schalk

Jeroen Schalk
contentmanager en redactie
j.schalk@pleegzorg.nl
Jeroen op LinkedIn

Profielfoto Eva Brancart

Eva Brancart
leerdeskundige
e.brancart@pleegzorg.nl
Eva op LinkedIn

Profielfoto Bas Vermond

Bas Vermond
communicatieadviseur
communicatie@pleegzorg.nl
Bas op LinkedIn

Profielfoto Marti Leliveld

Marti Leliveld
officemanager
officemanager@pleegzorg.nl
Marti op LinkedIn

Profielfoto Bartho Hengst

Bartho Hengst
programmamanager en product owner
b.hengst@pleegzorg.nl
Bartho op LinkedIn

Meer weten?

Wil je meer weten over het team of de bouw van het platform? Of heb je een andere vraag? Dan horen we graag van je.

Neem contact op